Kdo jsem?

Nejsem polobůh jako většina politiků. Poznám ale politické lži a nebojím se na ně posvítit.

Miluji sport, českou kulturu a mou rodnou Ostravu. Učím český jazyk, literaturu a dějepis. Fandím hokejovým Vítkovicím a dnes už pátým rokem komentuji veřejné dění. Pod značkou Vítkovičtí jsem také ve své domovině zastupitelem. Jsem člen Svobodných.

Svou práci jsem začal v době kovidové pandemie, kterou někteří nepoctivci zneužívali pro peníze a prospěch. Tehdy jsem se svými přáteli pomohl pomocí aplikace Celé Česko Šije dostat více než 250 000 kusů roušek a zdravotnického materiálu dostat do nemocnic a dalších zařízení.

Od té doby vystupuji kriticky proti politice Evropské unie. Snažím se poukázat na to, jaké nebezpečí pro Českou republiku představuje Green Deal, přijetí eura a společná migrační politika řízená z Bruselu a Štrasburku. Postupně jsem objel celou Českou republiku, potkal se s tísíce lidmi a zjistil, že zapojit se do politiky má smysl, pokud má člověk správný tým.

Evropský parlament ze mě nebude mít radost

Využiju všech pravomocí a prostředku europoslance, abych ještě hlasitěji a důrazněji posvítil na politiku současné Evropské unie. Chci, aby se lidé po celé České republice měli možnost zapojit do politiky a aby veřejný život nebyl jen skupinou vyvolených.

Matěj Gregor